| PatryRox a întrebat:

Cum pot sa devirusez un fisier si sa ramana dupa aceea "curat " adica intact doar fara virusi?

4 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Prin functia clean/delete/ move tu quarantine
nu poate ramane intact niciodata, e totusi pc nu exista antivirus perfect

| zozo74 a răspuns:

Dai click dreapta pe folderul pe care doresti sa-l devirusezi iar apoi scan, dupa dca gaseste ceva atunci clean sau quaratine. Succes

| annkaa a răspuns:

CEau:)
downloadezi SuperAntispyware
http://www.superantispyware.com/superantispywarefreevspro.htmlnloa
jos de tot vezi ca scrie download free cu albastru.il instalezi si dai o scanare la calculator, o sa iti apara cu rosu daca ai virusi sau fisiere infectata:D o sa jureze cam 1h sau o jumatate de ora bafta!:)

| Cristian04 a răspuns:

Prima data il scanezi si dupa Clean.