| Shuka a întrebat:

Cum dezactivez Orange young?

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Sunt mai multe situatii. De exemplu, optiunea Orange Young de 7 euro sau de 5 euro se reactiveaza automat la fiecare 30 de zile, pana la 30 iunie 2012, data la care expira oferta de activare pentru optiunile Orange Young. Optiunea de 2 euro trebuie reactivata la fiecare 30 de zile si in acest caz poti alege sa nu o reactivezi, atunci cand expira cele 30 de zile.
O zi buna,
Orange Helpers

| Shuka explică (pentru OrangeHelper):

Asta chiar nu mi-a folosit la nimic. oricum multumesc.

| DushulRece a răspuns:

Imbatranind.

| Shuka explică (pentru DushulRece):

Am nevoie de cnp'ul meu pentru alta cartela ca sa'mi activez pe aia Orange young si nu stiu cum sa il scot dupa asta.

| DushulRece a răspuns (pentru Shuka):

Mi-am dat seama, dar odata activat Orange young cu un cnp nu se mai poate dezactiva, cel putin asa cred.