| profil6568923 a întrebat:

Cum dezactivez protectia cinavia la un DVD Player?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Te inteleg. o sa ma mai documentez despre cinavia. in caz ca e vreo solutie iti scriu. imi pare rau ca nu te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| profil6568923 explică (pentru gelu1970):

Am incercat cu dvdfab, am facut 3 dvd-uri, apare protectia aia cinava.
Am sa vad cum creez alt dvd, cum spui tu.
Nu prea stiu cum, am sa vad.

| profil6568923 explică (pentru gelu1970):

Tot nu vrea.
Treaba este ca patesc asta doar la acest film(Priest - 2011).Am facut alte DVD-uri, trebuie doar sa le fac DVD Video, am aceasta optiune la CDBurnerXP, si nu am avut probleme.
Am descarcat filmul Priest in diferite formate:avi, mkv si mp4.Le-am pus pe stick si la toate imi apare protectia cinavia.
Cam ciudat ca apare doar la acest film.
Nu am facut niciodata un blu ray pentru ca nu am blu ray writer.

| profil6568923 explică (pentru gelu1970):

Oricum,ai incercat, multumesc.

| gelu1970 a răspuns (pentru profil6568923):

Te inteleg. o sa ma mai documentez despre cinavia. in caz ca e vreo solutie iti scriu. imi pare rau ca nu te-am ajutat.

| Lynn00 a răspuns:

Poate puteți folosi un program superb pentru a elimina protecția Cinavia https://bit.ly/33hKqGL

| Jambo_Coco_1968 a răspuns:

Cinavia se elimina daca faci alt dvd cu DVD-Ranger CinEx

| Florin_Iubisi_1968 a răspuns:

De obicei Alcohol 120% elimina protectiile, dar pentru dvd - video, incearca dvd-decriptor sau dvd shrink!