| anonim_4396 a întrebat:

Cum e calitatea sunetului la Beats Solo HD?

Răspuns Câştigător
| Luciano2b2 a răspuns:

Beats by Dr. Dre sunt (in opinia mea, al doilea job al meu fiind acela de dj/composer si sunt invitat la o gramada de party-uri) o alegere ideala, sunet clar si in acelasi timp tare. Iti recomad insa si o pereche de filtre (in jur de 300 lei), ele au scopul de a proteja urechea interna, altfel pote aparea tinitus(tiuitul in ureche) care netratat poate duce la mari probleme. Bafta`!

| anonim_4396 explică (pentru Luciano2b2):

Daca as avea de ales intre Beats Studio, Beats Solo HD si Audio Technica ATH-ANC7B, ce ai alege? Le vreau sa fie confortabile dupa un timp mare de ascultare, claritate si anularea sunetului exterior cat mai buna (aici se includ doar Studio-urile si cele de la Audio Technica). Apropo, ca veni vorba de Beats Solo HD, se aud mai bine decat Klipsch Image S4? Am avut o pereche dar firul s-a deteriorat in 6 luni.

1 răspuns: