| marke a întrebat:

Salut,am o intrebare doresc sa imi achiozitionez niste casti si nu stiu ce sa aleg, Apple earpods sau beats urpods nu conteaza pretul ma intereseaza calitatea sunetului, multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| AcHollism a răspuns:

Eu am Beats si nici nu se compara castile Apple cu astea.
Bafta!^-^

| marke explică (pentru AcHollism):

Da, e mergand cu bikeul as vrea din alea mici, eu am vazut ce bine se aude pe castile de la beats alea mari dar n-am vazut diferentea la alea mici *-*

| AcHollism a răspuns (pentru marke):

Mm,in cazul asta nu stiu.Ai putea incerca niste casti de la Sony mici,din cate stiu fac o treaba destul de buna cu castile, dar daca chiar vrei sa iti iei Apple, i-ati-le pe cele noi, pentru ip\hone 5, de 150 lei.Eu le-am pe astea si se aude foarte ok, numai ca problema lor e ca se strica foarte repede, si nu prea merita.

| Lexuca a răspuns:

Eu ti-as recomanda Apple earpods. happy