| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac adresa mail yahoo? Vreau sa-mi fac adresa pe yahoo si nu stiu cum. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Uite link direct - https://edit.yahoo.com/......gistration src=ym

Alte răspunsuri
220 răspunsuri:
| viorel2c a răspuns:

Intrii pe Yahoo.com,undeva in dreapta sus ai:Free mail:Sign up, apesi, completezi toata pagina si cam gata.

Alte răspunsuri
| Boby a răspuns:

Pot sa-ti dau un linck cu un tutorial video in cre iti explica si iti arata toti pasii
http://www.videotutorial.ro/? p=361

Alte răspunsuri
| Bibuşca a răspuns:

Da pe google :yahoo.com,enter dai la la prima dai la create new acut si acolo te inregistrezi nu e greu

| psiholoaga a răspuns:

Cati ani ai? intri pe siteul yahoo, in dreapta vezi "check up your email" SIGN IN sau SIGN UP. Tu dai sign up. Apoi completezi campurile alea cu datele tale, alegi un id, dai check ca sa verifici daca e folosit de altcineva... iar cand termini de completat toate campurile, dai pe butonul de jos: create my account. Pagina urmatoare iti da posibilitatea sa intri direct in casuta de mail. Bafta!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde trebuie sa intru?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc

Alte răspunsuri