| MaziluIonelMadalin a întrebat:

Cum fac blogul vizibil pe google?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Te lauzi cu el și distribui linkul pe cât mai multe grupuri de Facebook.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Pune linkul și aici.
Să vedem cu ce te lauzi.

| Sistemulxxl a răspuns:

Cu niste banuti dati la google.

| suntserios a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Indexarea este gratuita

| RaduRobertRO a răspuns:

Depinde ce intelegi prin vizibil, adica sa apara in vautari, sa aiba cat mai multi cititori, etc. Eu zic ca poti citi aici: https://clubseo.ro/ghid-seo-complet-pentru-2019/ sau pe orice site unde scrie despre SEO si bloguri, ai de unde invata care sunt primii pasi.

| awspam a răspuns:

Faci spam
pui cuvinte cheie in el si apare
la google ii ia 5 zile sa puna intr-o grila cam orice
acum depinde de ce faci
orice scrii daca tu scrii cum trebuie apare
ai cauciuc de vanzare
cumparatorul cauta cauciuc
der daca scrii si ce cauta cumparatorul e mai rapid
decat daca scrii doar pretul si ce vinzi
sper ca am fost util

| gabrielursanro a răspuns:

Buna au cei de la https://ai.traficmonitor.ro/ un generator de articole super eu il folosesc pentru blogul meu gabrielursan.ro si sunt foarte incantat. adica doar scriu subtitluri si tema si imi genereaza automat plus ca imi si configureaza cuvintele cheie, descrierea seo etc.

| ___C9EG a răspuns:

Aștepți sa ai multe vizionari dar trebuie sa scrii ceva pe blog