| Piculetz06 a întrebat:

Cum fac ca, intr-un folder in care imi descarc muzica, fisierele sa mi se salveze in ordinea in care le-am descarcat? nu in ordine alfabetica. Aveam mai demult facut asa dar mi-am facut windowsul si nu situ sa il fac la loc (Am win xp ) dau funda!

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Intri in folder, faci click dreapta -> Arrange Icons by Modified.big grin

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

In acel folder dai click dreapta, dai pe sort by->date modified, iar click dreapta ->grup by->date modified iar apoi click dreapta->refresh si atat.

| ATHOS a răspuns:

Salvare dupa data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I dont know

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa iau muzica dupa winamp sa o trimit intr-un folder va rog raspuns repede? happy

| andre2726 a răspuns:

Pai uite click dreapta unde iti arata arange icons by -date si asta e