| Frangulea_Danut_Gabriel_2000 a întrebat:

Merge telefonul greu. Ajutati-ma! Vreau sa meargă ca inainte! Ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Reinitializare la setarile din fabrica, adica resetare.
Ori, instaleaza un utilitar pentru intretinerea dispozitivului. Eu am folosit Clean Master Lite pe un telefon care abia se tinea pe el, si totusi mergea destul de decent.

| DeyCj a răspuns:

Resetează telefonul la setările de fabrică, dezactivează aplicațiile ce nu le folosești, închide aplicațiile ce rulează în fundal, și nu folosi aplicații ce consumă resursele telefonului, mai ales dacă știi că ai un telefon mai vechiuț.

| Începătorul988 a răspuns:

Revenire la setarile fabricantului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un reset

| N0H4CK a răspuns:

Cauta pe cineva care se pricepe la resoftare si resofteaza-l

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Stergi tot de pe el mai ales jocuri, daca ai antivirus recomand sa ii dai o scanare apoi ii dai o resetare din fabrica si gata