| Faby3322 a întrebat:

Cum fac ca sa am bloetoth pe telefon?

Răspuns Câştigător
| Doloresidk a răspuns:

Depinde de telefon.
Unele pot avea, altele nu...sau au infrarosu ( tot ceva`n gen la bluetooth )
Ca sa-l activezi, cauta prin toate meniurile telefonului. Nestiind ce model de telefon ai, nu stiu exact sa-ti spun de unde l`ai putea activa.
Bafta! :*

6 răspunsuri:
| teodor10 a răspuns:

Eu la al meu doar ii zic "bloetoth" si are, al tau nu stiu laughing

| pisioi a răspuns:

Pai nai ce sa faci! telefonul trebuie sa aiba bluetooth di fabricatie altfl nu ai cumwinkingfunda?

| b3by13 a răspuns:

In primul rand se scrie bluetooth. in al doilea rand nu trebuie sa faci cumva ca sa ai bluetooth. bluetoothul apartine telefonului.

| Calin_4420 a răspuns:

Ce handi

| 123Stela a răspuns:

Incearca sa intri la setari si de acolo...dar daca nu gasesti deloc inseamna ca nu ai in telefon. Sper ca te-am ajutat big grin

| 123Stela a răspuns:

Intra la setari si activeaza-l daca nu gasesti inseamna ce nu ai