| esperar a întrebat:

Cum fac ca sa deschid imaginile ( nu din bsplayer -video ) Am luat un video de la un serial la tv, compresat si inregistrat de cineva, dar se vad culorile foarte inchise si accentuate. Am inregistrat cu Tv Tunerul meu si se vede foarte bine, dar are purici. Cum sa fac ca acel video sa se vada mai clar, nu asa negru si cu culorile accentuate. Se vede naspa raw. Help Me!

2 răspunsuri:
| adryano05 a răspuns:

Salut!
Incearca cu alt player, poate nu ai codec-urile cele mai bune. Iti recomand KMPlayer si VLC Player.

| palaghianu a răspuns:

Parerea mea? Foloseste Gom Player pentru a le deschide si poate vei obtine ceva mai de calitate.