| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac cd audio track.am un player pretentios care nu citeste dc-uri scrise la calculator.mentionez ca le fac AUDIO CD dar pe disc at once nu le citeste....sa le fac si pe track at once sau disc at once/96? se poate sa nu mearga disc at once si sa mearga track at once?

ps: le scriu cu x8 cd-uri Sony (x8 e cea mai mica viteza)

1 răspuns:
| supremxxxoxo a răspuns:

Deci vrei sa faci Audio CD. Iti trebuie programe de ex bunr aware foarte simplu si bagi muzica si poti sa-l faci cu orice cd la viteza 24-20. Sper ca ti-am fost de folos