| DragoscristiTulcea a întrebat:

Cum fac diferenta dintre Samsung galaxy s2 si Samsung galaxy s2 fake? funda!

Răspuns Câştigător
| Alexandruuuuuuu a răspuns:

Camera, memoria interna, procesorul, ram-ii, cam tot ce tine de tehnica la fake-uri e subdezvoltat.

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Te duci la un GSM şi îl rogi să ţil testeze să vadă dacă e original să nu îţi mai baţi tu capul.
E moca să îl testeze, cel puţin unde stau eu, mereu am dus telefoane la el şi le-a testat.
Am cumpărat un s2 la negru, impecabil şi l-am dus la GSM să îl testeze, a zis că e original şi i-am dat banii de faţă cu el, îl am de vreo 10 luni şi nu am avut probleme niciodată cu el.