| anonim_4396 a întrebat:

Diferenta majora dintre un Samsung Galaxy S3 original si unul fake consta in pozitionarea bateriei, care la S3 original este situata in partea de sus, pe cand la S3 fake in partea de jos, nu?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si in josul pagini ai un video in care iti arata diferentele intre ele:
http://www.askmefast.com/......76239.html

| XxAnonimuXx a răspuns:

Nu e mare diferenta

| AK47 a răspuns:

Stiu ca sunt diferente la partea hardware si software, insa eu vreau sa stiu cand il cumpar pentru prima data de nou, sa stiu daca e original sau fake, ca sa nu dau banii pe un fake.

| Amses a răspuns:

Doar atat