| EuAli a întrebat:

Cum fac la imprimanta sa foloseasca doar cartusul negru, ca la unele documente de pe net titlul e colorat si de ce sa-mi consum cartusul color doar pentru un amarat de titlu(colorul costa mai mult decat ala negru).

Răspuns Câştigător
| Cori_1664 a răspuns:

Pai cand dai print ti se deschide o fereastra, si uitate sus in dreapta ar trebui sa ai PROPERTIES si dai click apoi ti se deschide alta fereastra si sus trebuie sa ai FEATURES dai click acolo apoi uitate jos ai PRINT IN GRAYSCALE si bifezi aia si dupa dai OK si gata poti sa printezi happy! fundahee hee?

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Eu la Canon asa fac ma duc la properties si am undeva pe acolo maintenance si apas pe el dupa care selectez only black