| BarBateLuL a întrebat:

Cum fac lagul mai mic la metin2 ro?

8 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Lagu la metin este ori de la pc tau ori de la netul tau.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Uite un raspuns pe care nu il vrei, dar o sa imi dai dreptate mai tarziu:

Renunta la Metin, e un joc chiar "naspa": grafica e slaba, povestea la fel, caractere prea putine si nu le poti personaliza decat cu bani.

Sfat: Renunta le Metin (provoaca dependenta).

Raspuns la intrebare: cum a spus ElektroBoom, micsoreaza totul la mediu sau minim.

| Tokha a răspuns:

M-am confruntat demult cu problemele de lag.Păi, te duci pe ultimul CH și asta este big grin. Secretul este să ai doar metinul deschis, fără messenger, fără mozilla/safari/opera/explorer. Și să fii pe CH-urile cele mai neocupate. Când ai nevoie să faci shopăială te duci pe CH1 repede și iei ce îți trebuie big grin

| ElektroBoom a răspuns:

Nu joc metin dar ar fi bine sa dai setarile la minim...iar daca nici asa nu merge ia-ti piese noi pentru calculator

| DarkyChan a răspuns:

Mergi pe ultimul CH, fara muzica si fara sunet la efecte, acum depinde si de server... Daca esti pe primele 3 lagul este foarte mare si sunt pline. Daca esti pe ultimele 3 este ok.

| alexaly939 a răspuns:

Koup Daca Vrei metin2 gx am cont de 50 care este saman si il fac 68 ca are otel+6