| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac nu mai primesc e-mailuri de la diferite site-uri? Ex: Twitter, etc?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O solutie este sa le bagi in spam. Alta solutie: fiecare site are la setari (setup) un loc unde sa setezi sa nu-ti vina e-mail-uri. Unele siteuri scriu pe e-mai undeva jos "unsubscribe".
Mai este o setare de adrese blocate in yahoo: https://ro.ajutor.yahoo.com/......N3228.html
sauasta: http://videotutorial.ro/......ial-video/

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Te dezabonezi (unsubscribe)
In jus paginii, la emaiul primit de la twitter ( la orice email primit ai dezabonare, exceptie doar la persoane, adica sa zicem de la prietena ta care iti da un mail) ai dezabonare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde primesti mail uri. Unele site uri ofera optiune de dezabonare direct din mail, la altele trebuie sa te conectezi si sa debifezi setarile de la alerte

| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Daca NU vrei sa le mai primesti bagale la spam.

| gabitucelmaibun a răspuns:

Te de conectezi si cand intri pe calculatorscri emailu si parola

| suntserios a răspuns (pentru gabitucelmaibun):

Hai sa nu ne mai bagam in seama cand nu stim despre ce e vorba