| anonim_4396 a întrebat:

Primesc e-mailuri de la diferite site-uri [la care nu sunt abonată]cu noutăţi. Ce pot face ca să nu se mai trimită?

Răspuns Câştigător
| Irina117 a răspuns:

Trebuie sa fie scris pe undeve"dezaboneaza-te"

Dar tu ti-ai facut cont pe acel site?

E posibil ca cineva sa fi scris in loc de id lui id tau.si de aia sa primesti tu.

cauta peste tot in pagina aia, ceva legat de abonare/dezabonare, daca nu intra pe site-ul acela, du-te la cont si trebuie sa scrie pe acolo.nu mai stiu sigur unde, dar sigur scrie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stii sigur ca nu te-ai abonat ai grija sa nu deschizi mesajele alea ca e posibil sa iti fure date din pc chiar parole.cunosc pe cineva care a patit-o si de atunci stiu ce sa fac.winking