| ExDan a întrebat:

Cum fac pe facebook cand adaug o fotografie intr-un album sa ramana doar acolo sa nu mai apara si la fotografiile lui...(numele meu)?

3 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Nu ai cum. Apar 3 "categorii" : fotografii cu... (etichetari), fotografii ale lui... (toate pozele din toate albumele, in afara' de etichetari), albume (fotografii dupa un anumit album)

| ExDan explică (pentru KMaddieK):

Atunci de ce la multa lume (prieteni pe facebook) vad anumite poze DOAR in albume, nu si la fotografiile lui?

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Defiecare data cand adaugi o fotografie in album prietenii tai for primi o notificare ExDan a dugat o noua fotografie in albumul (Prietenii Mei). Pentru a aparea doar in album seteaza fotografia sa apara doar la prieteni, daca nu setezi doar la prieteni aceasta va aparea si in fotografiile tale,