| Tyler9 a întrebat:

Tocmai am creeat o pagina, iar cand incerc sa adaug o fotografie, nu imi apare in fotografiile postate, ci in Album. Cum sa fac sa imi apara in fotografiile postate

Răspuns Câştigător
| Kariin a răspuns:

Posteaza-le pe cronologie, ci nu in album.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Posteaza-le in cornologia paginii, nu adauga mai multe odata, doar cate una, fiindca cand adaugi mai mult de o fotografie ti se pun in album.

Toate cele bune.

| Tyler9 explică (pentru kar1GaNNN):

Cum adica sa le postez in cronologie? La mine sunt doua compartimente : fotografii si albume. Iar cand incerc sa adaug o fotografie, imi apare ca trebui sa scriu numele albumului.