| Mytzyca a întrebat:

Cum fac pe mess grupe? adica fete si baieti. pls spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| MicutsaBăă a răspuns:

Intrii în YahooMessenger, iar sus in acea bara nu prima opţiune care este "Messenger" ci la a doua adică la "Contacts" îţi va apărea o listă cu mai multe, iar tu dai la "Manage Groups" a 4-a opţiune, şi dupa "Create New Group", adaugi numele grupului şi atât grupul e creat. Sper că te-am ajutat happy. Baftă kiss.

13 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Simplu: Contacts -> Manage Groups -> Create New Group... si apoi ii dai un nume. Apoi dai Click Dreapta pe un contact/id/ persoana si click pe Mave to Group. Alegi grupul si gata!

| AndreiGabi a răspuns:

Dai pe numele listei tale (,, friends" daca nu ai schimbat) click dreapta si alege create new group.Creezi grupurile dorite, dupa muti persoanele tragand cu mausul de,, ele"...

| AndreiGabi a răspuns:

Dinamo-Otelul,28 August, ora 20 00 pe digi sport

| AndreiGabi a răspuns:

laughing hei, scuze! am deschis alta intrebare...

| WeaponGirl a răspuns:

Dai un click dreapta unde scrie,, friends,, pe mess apoi dai la,, create a new grup,, faci un grup nou si apoi selectezi baietii sau fetele si ii pui in grupwinking

| FreeLife a răspuns:

Deschizi Messenger te loghezi si te duci in felul rumator sus pe mijloc ai "CONTACTS">Manage Groups>Create New Group. Messengerul nu cred ca poate sa sorteze fetele de baieti dar dupa ce ai facut 2 grupe ii poti separa tu. Trebuie doar sa dai click pe contact si in acelasi timp sa si ti apasat, dupa care muta contactul respectiv in grupa creata! Joaca de copii! daca nu te descurci da-mi mesaj!
Have fun!

| AnYkA52 a răspuns:

Click dreapta la Adress Book ---. Create new Group---> Numele grupului. Si gata. Fundoi?batting eyelashes

| Vlad0123 a răspuns:

Dai pe o grupa care o ai adica friends de exemplu si dai click dreapta si dai create new group, iar acolo scrii numele grupei care vrei sa o faci si dai ok

| Vlad0123 a răspuns:

Am raspuns primul si corect si ciu ciu funda, mincinoasa.

| BandOfHorses a răspuns:

dai click dreapta pe un grup ex Friends Si Scrie create nEw group

| Rossey a răspuns:

Da click dreapta pe grupa ta apoi da click pe create a new group si da-i un nume.

| UnisonRaid a răspuns:

Poi...Dai click dreapta unde-s prietenii tai...Si da Create A New Group.Te las,
Ja Na!

| lorenaalexandra a răspuns:

Pai... daca mai ai un grup de prieteni dai pe el click dreapta sh dai acolo create new group sh redenumesti... thinking sper ca te'am ajutath :*