| RibbellaaInk a întrebat:

Cum fac rost de conversatiile vechi de pe facebook daca le-am sters din greseala?

2 răspunsuri:
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Din pacate nu prea ai cum sa recuperezi conversatiile sterse. Imi pare rau.

O zi buna,
-Helper69.

| AnonimaAnon255 a răspuns:

Daca doresti sa descarci arhiva, tot ce trebuie sa faci este sa te loghezi pe contul tau de Facebook, sa accesezi Setarile Contului ( Account Settings ) si sa dai click pe Descarca o copie a tuturor datelor personale de pe Facebook ( Download a copy of your Facebook data). S-ar putea si sa nu mearga. Altceva nu au ce face. Imi pare rau. Funda?