| bogdanmihai469 a întrebat:

Cum fac sa cresc performanta calculatorului?

Răspuns Câştigător
| adi787 a răspuns:

Inchizi procesele nefolositoare care ruleaza in fundal ca sa golesti din memoria RAM, intri in setari la ''optiuni de alimentare'' si alegi modul ''performanta inalta'', iti dai update la placa video cand apar update-uri, sau cea mai buna varianta ar fi sa faci overclock la procesor

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ii adaugi rami, poate o placa video mai buna, procesor mai bun.

| kteichd a răspuns:

Il minimalizezi cat poti si daca te pricepi sa faci un overclock succes

| VladyXR a răspuns:

Sunt setari speciale care se fac in regedit si msconfig, daca vrei sa te ajut lasa-mi id de yahoo in mesaje

| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Iti iei altul sau ii mai adaugi rami

| DANYEL001 a răspuns:

Nn

| Erkal_Er_2003 a răspuns:

Uite aici setari ce creste performanta calculatorului https://www.youtube.com/watch?v=0N7UWzmBLow