| νισяєℓ a întrebat:

Cum fac sa descarc anti hackshield fara sa il blocheze antivirusul? Pot sa fac altfel si sa nu dezinstalez antivirusul?

7 răspunsuri:
| AleX199506 a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusullaughing! dupa ce trm cu hack-ul il instalezi la loc

| νισяєℓ explică (pentru AleX199506):

Pai da il opresc doar nu e acelasi lucru?

| Spaz472 a răspuns (pentru νισяєℓ):

Doar opreste-l si gata sau da acolo sa ignore hack-ul ala.

| νισяєℓ explică (pentru Spaz472):

Pai nu apare nimic numa il blocheaza si nu pot da. Cand descarc alte fisiere cu virusi apare antivirusu da la asta il blocheaza si il sterge direct

| pLeX a răspuns:

Dc *** ai descarca un virus cand ai antivirus? u gandesti? daca ar fi bun, nu ti l-ar detecta antivirusul.

daca nu-ti pasa ca e virus, sterge de bunavoie antivirusul si continua.

| Spaz472 a răspuns:

Dai turn off la antivirus. Unde iti apara in bara antivirusul(jos dreapta langa ceas) dai click dreapta pe antivirus si apoi inchide/turn off

| νισяєℓ explică (pentru Spaz472):

L-am oprit dar tot imi blocheaza descarcarea