| Oproo a întrebat:

Cum fac sa dispara cateva scrisuri din forum(Forum facut pe forumgratuit)?

img : http://i66.servimg.com/u/f66/15/76/63/58/untitl10.jpg

1) cum dezactivez scrisul ala de ruleaza. ca am uitat. :)) ala cu :
"opro.forumz.ro un site 4Fun & Games Concursul Avatar & Post sunt activate!"

2)Vreau ca colo unde scie "Ultimele Mesaje" sa nu mai apara si data ultimului mesaj! vreau sa apara doar numele postatorului care a pus ultimul mesaj! cum fac? Sau cum fac sa elimin chestea aia cu ultimul mesaj? ca ar fi mai bine sa o elimin.

3) Cum elimin alea de sus dinainte sa inceapa topicurile? alea cu : Ultima vizita a fost bla bla Si daca pot elimina si aia din dreapta cu mesaje noi? sau sa le bag intr-o categorie ca in acest forum : http://justforyou.hitforum.ro/tutoriale-f18/ ca acolo unde scrie : " mai multe optiuni "!

Pe forum gratuit nu mi-a raspuns nimenide 1 saptamana

3 răspunsuri:
| Oproo explică:

rolling on the floor)) ba u esti prost? e vorba de forumul meu... nu de pc... ca la pc rolling on the floor ce %!@#$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai restart si vezi daca nu ai virusi