| BlackShad0w a întrebat:

Cum fac sa imi (re)pun o poza de coperta/ profil fara sa o iau cu like-urile si comm-urile de la 0? De exemplu, daca am o poza pe fb, si vreau sa mi-o pun de profil, dar sa imi ramana descrierea, commurile si like-urile. Ca eu cand vreau sa o pun de profil ma pune sa setez marimea imaginii, sa ii pun descriere si e ca o poza noua. FUNDAA!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Click pe profilul tău.
Vei vedea că atunci când pui cursorul pe poza ta de profil îţi va apărea funcţia "Editare poză de profil" sau "Edit Profile Picture" dacă este în limba engleză.
După aceea, click pe "Choose from Photos", şi îţi alegi de acolo poza dorită.
Baftă!