| anyhylator a întrebat:

Cum fac sa imi vizualizez cati bani am pe card de acasa. Am card la BCR, si vreau sa intru pe site sa imi vad creditul, cum fac pas-cu-pas?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să faci o cerere scrisă la sucursala în cauză pentru internet-banking.
Pa, pa.

| soul2soull a răspuns:

Te duci la banca si ceri internet banking si iti vor da un aparat care va genera parole cu care te vei loga pe site-ul lor

| pestisorulauriu a răspuns:

Se numeste 24banking.ro si serviciul trebuie activat la banca.

| Crailz a răspuns:

Paypal?