| Minelife a întrebat:

Cum fac sa-mi sterg toate mesajele primite de pe yahoo? Gen sa le selectez pe toate.

Răspuns Câştigător
| Alzheimer21 a răspuns:

Dai la inbox, iar langa pe bara aia unde sunt arhivele si celelalte chestii e o casuta, dai pe ea si langa apare o sagetuta in jos cu mai multe optiuni, dai pe ea si le selectezi pe toate. Nu stiu daca ai inteles, dar sper ca te-am ajutat cu ceva rolling on the floor

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la inbox si undeva sus langa cosul de gunoi iti arata altul cu care le selectezi pe toate.