| Ionelab08 a întrebat:

Cum fac sa recuperez un cont de gmail? Am uitat parola și nu am un gmail de rezervă.

Răspuns Câştigător
| c0ton a răspuns:

Daca esti logat pe un dispozitiv mobil, atunci poti sa resetezi parola de pe acel dispozitiv chiar daca ai uitat. Intri pe gmail si apesi pe iconita contului tau din dreapta sus, selectezi adresa dorita, apoi Gestioneza-ti Contul Google>Securitate>Parola si schimbi parola. Daca este iesit din cont, poti apasa pe Am uitat parola si te lasa so schimbi.

1 răspuns:
| IarsiIar a răspuns:

Ai pus numar de telefon?
Dai pe "am uitat parola" si "trimite cod prin sms".
Daca nici asta nu ai, nu-l mai recuperezi.