| vladuutz a întrebat:

Cum fac sa se inchida internetul la o anumita perioada de timp...nu calculatorul internetul sau sa pice, sa se inchida modemul ceva... FUNDA!

1 răspuns:
| katkatkitty a răspuns:

Vezi acolo joc, pe banda albastra, in partea dreapta doua ecrane care se inchid si deschid, dai dublu clic pe ele si dupa aceea pe,, disable'' atunci netul se inchide. Ca sa il deschizi dai acolo jos la START la setari la network connections (dai clic) si pe local area connection.