| coralia_5862 a întrebat:

Cum fac si eu credite pe imvu crying mai am 3 credite cine imi spne dau funda si vot si la ceilalti un vot folositor big grin pleaseebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=aDzu_i4uM3c
e ff bun facut de mine 100% romana daca ai nelamuriri da'mi pm cu id'ul tau si te ajut;) :) :D bft

1 răspuns:
| Anonim9425 a răspuns:

Foarte simplu...dai pe imvu si cauti acolo "Earn Credits", Iti apare sugestii de facut mai multe credite, si cauti acolo.Toolbar,MeetMe...Ce vrei tu! E foarte simplu! poate acest clip te ajuta sa intelegi! http://www.youtube.com/watch?v=aDzu_i4uM3c