| CARMENCITA a întrebat:

Cum fac un cd mp3 cu Nero? Adica am inregistrat niste melodii pe calculator cu microfonul si vreau sa le copiez pe cd sa-mi incapa multe melodii.Imi cer scuze daca a mai fost pusa intrebarea, dar eu nu gasesc raspunsul. Stie cineva? Melodiile nu sunt de pe alt cd cum am mai spus. Imi cer scuze daca apare intrebarea de 2 ori, nu e intentionat.Nu stiu de ce uneori am probleme sa pun intrebari.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau pe privat.

| CARMENCITA explică:

Nu am id. Speram sa-mi raspunda cativa pe acest site.Sa inteleg ca nimeni nu stie sa raspunda la intrebare? Adica nici un utilizator al site-ului sau expert nu a copiat niste melodii cu Nero pe un cd in format mp3?!

| Ovidiu a răspuns:

Deschizi Nero-->Make Data Disc-->alegi CD/DVD-->ADD(te duci la directorul unde ai muzica)-->NEXT-->BURN
Numai bine.

| Aleksy_7761 a răspuns:

E foarte simplu! Nero-->audio-->make jukebox audio cd (wma, mp3)-->add melodiile care vrei-->burn si gata! intra cam 180 de melodii in format mp3!winking sper ca te-am ajutat