| Anonimul674 a întrebat:

Cum faci să nu mai primeşti mesaje pe email cu notificările de pe facebook?

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Intra aici http://www.facebook.com/......?/settings pentru a configura setarile de notificare prin e-mail

| NYK4u a răspuns:

Poti dezactiva optiunea direct din unul din email-urile pe care le primesti.Srie ceva de genu:
If you don't want to receive these emails from Facebook in the future, please unsubscribe. Apesi UNSUBSCRIBE si gata, ai scapat.

| MarianAlex112 a răspuns:

Intri pe fb la setari de cont si debifeaza optrunea "primeste notificari pe mail" funda

| TankNoOk a răspuns:

Pai de la setari de la facebook