| AlexandraPiti a întrebat:

Cum folosesc un cablu de date de samsung C3010 si unul s3310 dar vreau detaliu cu detalii, va rog mult dau funda celui care imi explica bine si imi spune corect. funda pe bune

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Bagi cablul acela in telefon si apoi in pc celalalt capat si apoi dupa ce il detecteaza pc-ul tau, o sa-ti apara o fereastra unde instalezi un driver pentru tel tau apoi dai un restart si conectezi din nou cablul la pc si apoi faci transfer de date din pcin tel sau invers.