| HS a întrebat:

Cum imi actualizez starea pe WhatsApp? unde trebuie sa dau?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Deschizi Whatsapp-setari-profil si acolo modifici ce vrei.

| HS explică (pentru horia2012):

Eu cand descchid imi apar doar conversatiile si nu scrie nimic de setari profil

| Dxi a răspuns (pentru HS):

Eu cand deschid aplicatia, jos imi apare asa: favorite, stare, contacte, conversatii, setari. si ca sa imi actualizez/modific starea intru la "stare". daca vrei iti trimit o poza dar nu stiu cum pe TPU.

| horia2012 a răspuns (pentru Dxi):

Atunci la "stare". La mine "starea" e la "setari". Depinde de telefon si de varianta programului Whatsapp pentru sistemul de operare al telefonului (android, IOS, Windows phone).