| andreiyo50 a întrebat:

Cum imi dau seama ce fel de memorie RAM am in PC, ma intereseaza tipul DDR-ului. Cum il aflu?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Instalează "Aida32" sau "Everest". Îţi scrie acolo absolut toate detalii cu privire la PC-ul tău.
Sau, poţi să scoţi fizic ramul din calculator şi să te uiţi la ce scrie pe el!
Spor!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in control panel si dai la System! (acolo gasesti tot)

| flavius1921 a răspuns:

Exista un program " Everest " e numele lui, iti spune orice despre PC-ul tau
Il poti downloada de aici: http://www.softpedia.com/......16369.html

| MysteriousVIP a răspuns:

Deschide unitatea -scoate ramu si vezi ca scrie pe el