| teodor18 a întrebat:

Cum aflu si eu ce memorie am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Citesti o carte si vezi cat retii din ea happy

| zahy a răspuns:

Memorie ram Start>run scrii dexidiag si apesi pe yes. memorie HDD click dreapta pe c: proprietati vezi ce memorie are la fel si pe D: si cate partiti ai tongue

| zahy a răspuns:

Scuze dxdiag big grin

| gabitzuuu11 a răspuns:

La ce la pc sau la minte

| pisiiiiii a răspuns:

Fa teste de IQ pe net.

| andiflorescu a răspuns:

Click dreapta p my brain si dai la device manager si acolo ai tot ce vrei sa stiiwinking

| Perfecşăn a răspuns:

Citeste o carte si vezi cat ai retinutlaughing Sa specifici si tu ce mem. de la calculator sau cat iti amintesti din ceva...