| Pandaandra a întrebat:

Cum imi dau seama ce incarcator portabil sa cumpar? apoi incarcatorul asta cum se incarca? laughing nu inteleg explicati mi va rog ajutati-ma ca nu prea stiu si cat dureaza pana se incarca telefonul cu acel incarcator? imi trebuie sa l iau la scoala cand se termina bateria happy

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poate te referi la powerbank. E o baterie externa care se incarca la priza si o poti folosi cand se descarca telefonul. Telefonu se incarca exact ca si la priza printr-un cablu microusb care vine din powerbank.

| K0sti a răspuns:

Pai incarcatoarele sunt portabile, de felul lor...ai vazut vreunul neportabil?

| Adrian109 a răspuns:

Cablu ala usb se baga purtul ala mai mare in incarcator si cel mic in telefon. Depinde de durata ca sa iti ei unu unu are 2600 de minute altu mai mult sau mai putin.

| Andrei_Enache_1994_wtMj a răspuns:

Salutare,iti recomand sa arunci o privire pe www.lumea-allview.net gasesti acolo mai multe modele, eu mi-am luat ceva de la remax si e super ok. Poti sa ii si suni si te ajuta ei.bafta