| crytical a întrebat:

Cum imi dau seama daca imi pleaca ram-ii? Incepe sa mi se blocheze deodata? De exemplu stau pe youtube si se blocheaza deodata si trebuie sau dau restart.

Răspuns Câştigător
| crytical explică (pentru K0sti):

Mersi mult de raspuns.

| K0sti a răspuns (pentru crytical):

Nu ai pentru ce! Testeaza memoria, vezi ca si hardul mai are simptome din astea daca are bad-uri, iar temperatura e de asemenea un factor de risc! Citeste si asta: http://www.epasystems.ro/pasta-termica-procesoare/
Tot pe site putem vorbi cand mai ai nevoie!

8 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Mai bine ne-ai spune configuratia pc-ului. Daca se blocheaza la un video pe youtube inseamna ca este foarte slab.

| crytical explică (pentru MskDesign):

Ee, pe bune? Asa inapoiati crezi ca is oamenii de pe TPU? Man de asta nu am zis configuratia pentru ca nu era necesar, laptopul e un Asus x72V, adica merge si Dota 2 pe el. Deci eu pot sa stau pe youtube si 2 ore sau pot sa stau si 5 minute. Intelegi acum? El se blocheaza deodata cand vrea el si ma gandeam ca se blocheaza ca is solicititati RAM-ii mai tare.

| MskDesign a răspuns (pentru crytical):

Si de unde vrei sa stim noi ce configuratie are hardware-ul tau?!
Pe aici sunt tot felul de intrebari si de multe ori chiar idioate.

| crytical explică (pentru MskDesign):

Ee lasa-ma frate daca nu stii sa raspunzi la intrebare e clar ca nu stii prea multe despre pc si trebuie sa ceri specificatii sa-mi zici ca e prea slab sa mearga youtube, da suntem in 2001? Cica prea slab sa mearga youtube laughing Mersi oricum ca ai incercat.

| MskDesign a răspuns (pentru crytical):

Si cum anume ti-ai dat seama ca nu stiu nimic despre pc-uri? In primul rand laptop-urile nu sunt pentru gaming, asta in caz ca nu stiai.In al doilea rand un sistem se poate bloca din mai multe motive si din acest motiv am intrebat de configuratie.In al treilea rand, nu dau raspunsuri doar ca sa le dau si asta o poate confirma profilul meu de pe TPU, daca aveai rabdarea sa te uiti pe el si sa nu fii arogant.

| crytical explică (pentru MskDesign):

Ba asta este, daca nu stii, nu stii. ce trebuie sa te agiti asa, si grija asta am eu sa vad ce profil ai tu laughing. Si ce treaba are gamingu, am zis eu ca vreau sa fac concurs pe el de fifa 15? laughing Vezi omu care a stiu cum sa ma ajute, mi-a dat un site o ceva sa verific, tu ceri specificatii ca poate nu merge youtube pe cei 4gb de ram laughing Hai lasa tehnologia si du-te la Adolescenti acolo poate dai si u un raspuns concret.