| GulDan a întrebat:

Cum imi dau seama daca mia respins cineva cererea de prietenie pe facebook?

7 răspunsuri:
| andrei690 a răspuns:

Dai la profilul respectivului si daca scrie adauga prieten inseamna ca ti a respins-o. daca iti scrie cererea de prietenie a fost trimisa poate ca a ignorat cererea sau nu a vazut. poti sa anulezi si sa i mai dai odata ca sa ii mai apara cererea

| myhayg a răspuns (pentru andrei690):

Te iei repede dupa mine laughing profito.r

| andrei690 a răspuns (pentru myhayg):

laughing Imi scria raspunde primul...si acum cu 3 4 raspunsuri tot mai scrie raspunde primul laughing)

| myhayg a răspuns (pentru andrei690):

... big grin

| RobDogg a răspuns:

Incearca sa ii trimiti mesaje in primul rand si convinge-l/o sa te accepte si da cei de mai sus au dreptate, dar nu renunta, vorbeste cu persoana respectiva.

| myhayg a răspuns:

Nu ai cum sa vezi.
te uiti dupa cateva zile si daca iti apare iar `` adauga prieten`` inseamna ca nu ti-a acceptat!
o seara faina!