| Viteazul a întrebat:

Cum imi pot baga internet pe telefon daca am mai bagat odata?
Am dat la *100# 4optiuni 1oferte de date 1activeaza internetul gratuit pe mobil si zice ca nu pot activa internetul in decurs de 365 de zile.Am mai dat si la servicii care trebuia sa scrii numele producatorului si nu merge
Am un Samsung s5610. Daca ma poate ajuta cineva dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Cambria a răspuns:

happy o sa ai nevoie de credit pentru activarea unei optiuni de internet. Optiunea internet gratuit pentru 7 zile se poate activa doar o data pe an. Iar la servicii -unde trebuie sa scrii modelul producatorului -ai optat pentru setarile automte, de acolo nu se pot activa optiuni de internethappy

| NorbertIsMyName a răspuns:

Raspusnul este:Nu mai poti activa internetul in decurs de 365 de zile

| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Deci aicea este o smechierie prima data ai vreo 6 luni si dupa acea poti activa odata la un an dar dupa 365 daca vrei ara optiunea ai numa 7 zile cand tise termin poti baga iar optiunea