| Elegant a întrebat:

Cum imi pot curata LAPTOP-ul de praf? Nu prea ma pricep sa il desfac.

7 răspunsuri:
| Razvan_Bogdan_1997 a răspuns:

Nu incerca tu singur zi la cineva care se pricepe ca sa nu strici ceva prin el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este un service pentru computere, nu il fa tu daca nu te pricepi si nu ai mai curatat pana acum vreunul, pentru ca ai sanse, sa rupi vreo mufa sau orice parte componenta/contact metalic si etc.

| xCeline a răspuns:

Il intorci frumos si pui aspiratorul pe el in zona cu coolerul. Eu asa fac si nu mi-am desfacut laptopul de vreo 4 ani, cam de cand l-am luat. Merge foarte bine si la ora actuala happy

| Gruescu_Denis_1997 a răspuns:

Sunt service-uri specializate pentru asta...

| darrio2007 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi cu el la un service. Nu face asta de capul tau. Se mai vaitau unii pe aici ca nu mai functioneaza corespunzator dupa ce au facut asta.

| danutzu96 a răspuns:

Nu incerca sa il cureti tu. Daca inecrci cu aspiratorul sau sa sufli prin gaurile de ventilatie poti impinge mai rau scamele si praful acumulat in radiator. Necesita neaparat demontarea.