| Lisa001 a întrebat:

Nu mai merg anumite litere cand apas pe tastatura de la laptop (trebuie sa apas de mai multe ori, insa nu mereu merg).
este recomandat pentru un laptop sa desfac butoanele pentru a curata ceva daca intr-adevar este ceva sub ele?
ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa bagi o surubelnita sub tasta si o ridici in sus, cureti acolo si apoi o pui la loc si apesi usor. Daca merge, repeta figura si cu celelalte, daca nu, te sfatuiesc sa il duci la un service.