| iulianus111 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca cineva m-a sters din lista de prieteni de pe Messenger?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti de pe messenger, eventual nu-ti mai apare la persoanele online desi e online. Cel mai sigur e sa intri pe profilul ei/lui de Facebook si sa vezi daca apare add friend sau friends.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu se poate afla din cate stiu.

| ItsZetath a răspuns:

Pai,in primul rand, trebuie sa descarci aplicatia "Who deleted me on Facebook" de pe Google Play. Acolo te loghezi si vezi ce prieteni ai adaugat/sters si vezi si cine te-a sters.

| RainbowColorsDIY a răspuns:

Da,desigur ca poti, dar doar pe pagina de Facebook. Inti pe persoana care crezi ca te-a sters de la prieteni si daca iti apare ca sunteti "Prieteni" sau "Friends"( depinde de limba de pe Facebook) inseamna ca nu te-a scos. Daca in loc de "Prieteni", etc in alte limbi, iti scrie "Adauga la prieteni ", inseamna ca te-a sters. Sper ca te-am ajutat! happy Multumesc si daca imi dai funda si daca nu, pentru ca eu ti-am raspuns ca sa te ajut, nu pentru funda! happy

| SyL1on a răspuns:

Nu cred ca poti afla.