| DoRu a întrebat:

Cum poti sa-ti da-i seama daca cineva te-a sters din lista de messenger?

Funda

Urgent

Răspuns Câştigător
| Biank_7620 a răspuns:

Nu poti sa afli daca te-a sters din lista sau nu,
stiu ca exista un program doar ca e pentru windows live messenger, pentru yahoo inca nu sa inventat :(
doar poti sa te uiti pe http://www.ydetector.com daca e online sau nu, dar exista2 posibilitate: 1-Sa te dea pe invizibil 2- sa-ti dea ignore
Sper ca te am ajutat cu ceva :)
Bafta >:D< :*
Funda? :)

6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu poti. Totusi in momentul in care il stergi si tu din lista iti apare o chestie "user has denied to add you.". Daca apare aia inseamna ca erai deja sters.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca tu nu il mai ai in lista, asta inseamna ca te-a sters.
Pe cine banuiesti ca te-a sters, cauta id-ul in lista dar, iar daca nu-l gasesti inseamna ca te-a sters el/ea pe tine.

O seara placutahappy

| ExpoLOGO a răspuns:

Dorule, sincer iti spun ca NU SE POATE AFLA acest lucru,

nu te supara pe mine dar astept fundita,

aici gasesti un program sa te stergi din lista cuiva: goo.gl/SdwtW

sa auzim de bine!winking

| ALice_4674 a răspuns:

Te duci la contact details si daca apare acolo inseamna ca ti-a dat ignore.sau altfel poti intra pe http://www.invisible-scanner.com/ si vezi daca apare on/off cand esti u pe mess.

funda?

| elyfel a răspuns (pentru ALice_4674):

Si ce vede la contact details? ce apare

| lolas23 a răspuns:

Nu mai intra online daca vrei sa verifici daca e online sau nu du-te pe ascuns.ro si vezi daca e offline sau onlina daca e online inseama ca te-a sters din listabatting eyelashes