| mirree a întrebat:

Cum imi pot personifica ID -ul de messinger? spre exemplu: **numele****

fundita!*

Răspuns Câştigător
| Elsiane a răspuns:

Vrei să spui să îți modifici numele și să scrii cu semne hi5? Păi dai pe 'messenger', opțiunea se sus (stânga), apoi pe 'my contact details'. Scrii în locul numelui tău actual (de la 'name') numele cu care vrei să-l schimbi. Semnele acelea le iei de pe site-uri cu semne hi5, gen:
(¯`·._.·[ nume ]·._.·´¯)
°o.O nume O.o°
×÷·.·´¯`·)» nume «(·´¯`·.·÷×
···^v´¯`×) nume (×´¯`v^··
·,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_ nume _)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸
- – –^[ nume ]^– – -
•·.·´¯`·.·• nume •·.·´¯`·.·•
`·.¸¸.·´´¯`··._.· nume `·.¸¸.·´´¯`··._.·
(¯`·._) nume (¯`·._)
¯¨’*·~-.¸¸,.-~*’ nume ¯¨’*·~-.¸¸,.-~*’
Oº°‘¨ nume ¨‘°ºO
׺°"˜`"°º× nume ׺°"˜`"°º×
.·´¯`·-> nume
Apoi dai pe 'save & close'. După aceea, dă pe un prieten de-al tău (care este online) și apasă pe 'actions', respectiv 'send my contact details'. Dai pe 'save & close' și îi spui să accepte, apoi numele tău (schimbat) va apărea la toți pe messenger.

6 răspunsuri:
| Cristi112 a răspuns:

Dai click pe avatar, apoi contact details big grin si acolo iti apare niste casute unde iti scrii tu numele care vreiwinking si apoi salvezi. funda?

| Elsiane a răspuns (pentru Cristi112):

Nu ai spus complet. Trebuie să îți accepte un prieten 'my contact details' că altfel va apărea doar la tine, iar ceilalți vor vedea numele neschimbat.

| Cristi112 a răspuns (pentru Elsiane):

Aha pai dai la fiecare persoana ctrl > shift> c. daca nu intri la actions si dai send my contact details si acolo selectezi toata lista si trimiti.da faza nasoala este ca se trimite doar la 30 de persoane..si trebuie iar de la a 31a persoana sa selectezi iar ..acum merit funda?laughing)

| Elsiane a răspuns (pentru Cristi112):

Dragă, nu ai nevoie să trimiți decât la o singură persoană, nu la toate!

| SomethingInTheWay a răspuns:

Faza e ca nu poti... sad