| Mellie00 a întrebat:

Cum imi pot pune aplicații pe iPhone gratis unele care costa? Cred ca exista o soluție ca doar știu sa-mi pun melodii gratuit si melodiile de pe iTunes costa, deci ce pot face sa descarc unele aplicații care costa dar sa le descarc gratuit (scuzati pentru expresie)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai Aplicatia CIDIA in telefon? Descarca de acolo INSTALOUS! Cu Instalous descarci toate aplicatiile care costa bani in App Store FREE! (fara bani)