| AllanClare a întrebat:

Cum imi pun iconita de la sonor inapoi in bara windows-ului 7?

3 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Daca iti apare cand dai extend la iconitele de langa ceas pur si simplu o tragi inapoi la locul ei, daca nu-ti apare acolo de obicei un restart rezolva problema asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bara ai o sageata in sus, asa da? Apesi pe ea si daca acolo e iconita de sunet, ti(i) apasat pe ea si o tragi la locul ei.

| Laurentiu340 a răspuns:

Salut happy dai clic dreapta pe taskbar properties acolo ai notification area dai pe customize si cauti in lista aia volume acolo in drepta dai show icon and notification iar apoi okwinking