| Min_Cos_1999 a întrebat:

Cum imi pun numele simplu pe facebook
Ex.:"cosmin"?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| BitKode a răspuns:

Setari.nume.modifici.salvezi

| didi13842 a răspuns:

La chestia unde trebuie sadai deconectare apare putin mai sus de deconectare setarile contului si dai acolo
iti apare numele care il ai pus si dai click dupa iti scrii ce nume vrei si scrii parola facebookului tau si gata

| GabiBiebs99 a răspuns:

Intri la setarile contului si la nume iti scrii numele, apoi scrii parola si salvezi happy

| luana1980 a răspuns:

Intrii in contul tau de fb, dai la setari in dreapta sus pe rotita apoi setarile contului si la primul rand dai pe editare si iti schimbi numele