| alexandraaaaaaaaaaaahereeeeee a întrebat:

Cum imi pun pe tumblr background? Am dat la customize, themes si ar fi normal din cate am inteles sa iti apara temele, dar imi apar niste coduri in chineza laughing. Help! sad

2 răspunsuri:
| svartirhimnar a răspuns:

Dacă dai un print screen, te ajut eu.
Aici depinde de ce temă ai. unele au opţiunea pentru backround, altele n-au.
Probabil ai dat la edit html. Aia n-are nicio legătură.
Dă la customize, şi dă până în jos să vezi ce poţi să-ţi pui.
Dacă scrie pe undeva backround, ai acolo butonul de upload. Dacă nu scrie backround, înseamnă că nu-i temă care să-ţi permită.

| alexandraaaaaaaaaaaahereeeeee explică (pentru svartirhimnar):

Am reusit singura pana la urma, merci oricum happy